do ustalenia

Praca Holandia przy sortowaniu warzyw i owoców bez języka Ridderkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ridderkerk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2015 21:43

Przetwórnia z Ridderkerk szuka osób do pracy w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu spożywczym. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy sortowaniu
Lokalizacja: Holandia, Ridderkerk, Heinenoord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– sortowanie warzyw
– zajmowanie się myciem i krojeniem produktów spożywczych
– mieszanie składników na sałatki
– pakowanie owoców warzyw
– układanie towaru w skrzynkach

Wymagania:
– możliwość zatrudnienie w różnych godzinach
– zaplanowanie sobie wyjazdu do Holandii na pół roku
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie minimum podstawowym A1/B1
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– referencje z poprzednich stanowisk
– osoby niekarane (zaświadczenie będzie mile widziane)

Oferujemy:
– zatrudnienie na dłuższy okres
– na miejscu zapewniamy pomoc flexmanagera
– wypłacanie tygodniówek
– ubezpieczenie koszty pokrywa pracownik (18,90 euro za 7 dni)
– miejsce zamieszkania płatne 86 euro za tydzień
– zapewniamy dostęp do roweru bądź samochodu w celu codziennych dojazdów do pracy

Aplikacja:
Czekamy na Państwa CV napisane po angielsku i z dołączoną klauzula o ochronie danych osobowych na maila: opole@hobij.pl z dopiskiem: SORTOWANIE WARZYW.

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-warzyw-i-owocow-id275020.html

ID ogłoszenia: 7605509d79cb5a00

4 komentarze na “Praca Holandia przy sortowaniu warzyw i owoców bez języka Ridderkerk”

  1. Jestem zainteresowana oferta.Pracowalam w The Greenery w Barendrechcie

  2. Witam jestem zainteresowany tom pracom przy sortowaniu warzyw,bez nałogów bardzo dobra wytrzymałość prosze o kontakt 667653258.
    E mail golebiepzhgp0355@wp,pk

  3. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta cv wyslalem na podany adres.

    Moj numer kontatkowy – 794 164 187 lub 533 572 725

  4. szczepank na 30 marca 2015 @ 20:25

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, nie posiadam nałogów, jestem w stanie wyjechać na dłużej, proszę o kontakt 502 065 326.