od 9,27€/godz. brutto

Praca Niemcy bez języka na produkcji salami w Blankenhain od zaraz 03.09.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Blankenhain
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 22:19

Firma z Blankenhain poszukuje od zaraz pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji salami i kabanosów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego 2018.

PRACA NA PRODUKCJI SALAMI oraz KABANOSOW

Pomocnik produkcji

OPIS STANOWISKA PRACY
· Sortowanie kabanosow, salami
· Kontrola jakości
· Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA
· Własny samochód oraz prawo jazdy
· Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole
· Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym
· Podstawowe rozumienie jeżyka niemieckiego mile widziane

OFERUJEMY
· Pracę w przyjemnej atmosferze
· Niemiecką umowę o pracę
· Wynagrodzenie 9,27€ brutto/godz.
· Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę płatne 300€/ms.
· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
· Pełen pakiet ubezpieczenia

Wiecej informacji pod numerem telefonu :
0049 36 21 73 66 336
0049 16 09 84 55 653
k.paszko@lpi-workservice.de
info@lpi-workservice.de
WWW:

ID ogłoszenia: 6665b7fc8453b8dd

ilość wszystkich wyświetleń: 495, dzisiaj: 2