14,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 lutego 2023 00:20

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Drezna bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca jako pakowacz;
  • zadaniem będzie ręczne zdejmowanie gotowych produktów z linii produkcyjnej i pakowanie.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • energiczność;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność i zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • darmową opiekę medyczną;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-keczupow-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-drezno/

ID ogłoszenia: 89763dd6aa7b88fb