13,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji deserów od zaraz Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 grudnia 2021 00:50

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy produkcji deserów. Zatrudnienie 2022 od zaraz w fabryce pod Berlinem dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji deserów mrożonych;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • obsługiwanie maszyn;
  • dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • pełna samodzielność;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • strój roboczy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja deserów, grudzień 2021/Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-deserow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 98661c9ca7bb36e4