1820 euro brutto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 01:18

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu dla 3 par na produkcji kanapek. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1820 euro brutto na miesiąc

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie kanapek zgodnie z recepturą producenta
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wypełnianie bułek/wrapów, zawijanie i pakowanie
  • w zakładzie obowiązują wysokie normy BHP przy pracy z żywnością, zatem pracownik będzie musiał wykonywać zadania zgodnie z normami, również w odpowiedniej odzieży

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia albo wykształcenia gastronomicznego
  • preferowane zgłoszenia od osób które znają zasady BHP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym, koszt to 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • opcja wynajęcia samodzielnego mieszkania 2 pokojowego w cenie 450 euro miesięcznie
  • pomoc przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • wsparcie na miejscu przy formalnościach
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja kanapek Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 886597d8ed83a054

ilość wszystkich wyświetleń: 2327, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Hamburg”

  1. Joanna Lewicka na 6 sierpnia 2017 @ 17:20

    Jestem zainteresowana tą pracą. Proszę o kontakt +44 07512856964 lub na maila joana35@o2.pl

  2. Również jestem zainteresowana z moim partnerem. Proszę o kontakt sonia.pastwa@onet.pl