12,19/h brutto + zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek Hanower od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 04:39

Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji kanapek. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,19 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, samodzielne przygotowywanie składników i układanie ich na kanapkach
  • obowiązkiem będzie pakowanie i etykietowanie
  • dbanie o prządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność, uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualna książeczka z badaniami wyrobiona w sanepidzie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • umowę na pełen etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące próbne, a dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-kanapek-wrapów/01/19” wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 7695c2cfab48576a

ilość wszystkich wyświetleń: 1374, dzisiaj: 1