1850/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Opublikowany: 24 czerwca 2018 23:03

Od zaraz poszukujemy chętnych bez znajomości języka na produkcję lodów w fabryce z Hanoweru. Na wakacje 2018 oferta tymczasowej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 7

Obowiązki:

  • wsparcie firmy w okresie urlopowym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych prac nie wymagających specjalnego szkolenia
  • prace polegają na obsłudze nieskomplikowanych maszyn, przeprowadzaniu kontroli jakości, raportowaniu o błędach, pakowaniu itp.

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • odpowiedzialność, staranność, elastyczność
  • dyspozycyjność od lipca 2018
  • zaangażowanie, sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku a także znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin na prośbę pracodawcy

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • umowę do końca tego roku kalendarzowego
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności i tłumaczeniu dokumentów
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 2 osobowych pokojach wynajmowanego mieszkania za 200 euro lub jednoosobowym pokoju za 250 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę od lipca 2018

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja lodów w Hanowerze, od lipca 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 5345b2f51363fa2d

ilość wszystkich wyświetleń: 1264, dzisiaj: 1