1850/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 05:32

Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji napojów gazowanych. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji napojów

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • przeprowadzani kontroli jakości
  • ustawianie butelek na taśmie do napełnienia maszynowego
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dostępność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • legalną umowę o pracę
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec
  • zatrudnienie od zaraz
  • zamieszkanie odpłatnie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby
  • prace po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu
  • stałe godziny od 8 do 16

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-napojów-gazowanych/05/18″należy przesłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 2315ae0b14e5938f

ilość wszystkich wyświetleń: 1401, dzisiaj: 1