1600 euro brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na produkcji herbat Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 03:11

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf na produkcji herbat owocowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Termin: od zaraz
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Zarobki: 1600 euro brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie mieszanek herbat z suszu na podstawie receptury producenta
  • niektóre osoby będą zajmować się wspieraniem procesów pakowania i paletowania gotowej herbaty
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • rzetelność, solidność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własne auto
  • umiejętność pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę u niemieckiego pracodawcy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie ok. 200-250 euro za miesiąc od osoby
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w kwestiach urzędowych
  • nowoczesny zakład pracy i przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną „Praca w Niemczech na produkcji herbat, imię i nazwisko” i z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dusseldorf-od-zaraz-na-produkcji-herbat-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 214579c8a17be196

ilość wszystkich wyświetleń: 601, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na produkcji herbat Düsseldorf”

  1. piotr jozwiak na 4 sierpnia 2016 @ 17:26

    witam jestem zainteresowany praca od zaraz muj numer 690261932 dzienkuje