12 euro/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:22

Od zaraz poszukujemy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy wraz z kubkiem. Oferta tymczasowa ze Stuttgartu 2017 do podjęcia dla 4 Polaków na 9 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Wakaty: 4
Czas trwania umowy: 8 tygodni
Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • samodzielne zorganizowanie sobie stanowiska pracy – codzienne nagromadzenie niezbędnych materiałów, kubków i słoików z kawą a po zakończeniu dnia pracy posprzątanie
  • składanie pudełek i wkładanie do środka kawy i kubka
  • zamykanie opakowań i foliowanie ich
  • kontrolowanie jakości
  • w przypadku nieprawidłowości lub wad produkcyjnych konieczne jest zgłoszenie problemu do kierownika

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz na okres 8 tygodni

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie na okres zatrudnienia
  • umowę na czas określony – 8 tygodni
  • zamieszkanie na cały okres w cenie 250 euro
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu z Polski do Stuttgartu
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym i przy formalnościach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pakowanie-kawy2/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-kawy-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 39658a9d40aaa792

9 komentarzy na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Stuttgart 2017”

  1. Razem z koleżanka jesteśmy zainteresowane waszą ofertą pracy.Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz.Prosimy o kontakt.

  2. Kiniaczek55 na 20 lutego 2017 @ 16:47

    Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane wasza ofertą pracy. Potrzebujemy pracy od zaraz , jesteśmy dyspozycyjne . Pozdrawiam serdecznie

  3. alicja151160 na 21 lutego 2017 @ 19:19

    Witam, jestem zainteresowana pracą z córką. Spełniamy powyższe warunki. Proszę o kontakt: +48 63 243 71 40; +48 518 055 431.

  4. Witam, jestem zainteresowany ogłoszenie. Mój nr kontaktowy 509338407, lwrzesinski1991@gmail.com.

  5. Katarzyna Nowak na 23 lutego 2017 @ 11:12

    Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem. Mój e-mial : biuro@firmanova.eu

  6. asiulka76 na 23 lutego 2017 @ 13:00

    Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem. asiulka76@onet.eu

  7. Witam,
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem, tel. 533 263 088
    Mirek

  8. jestem zainteresowana . 796709031

  9. Kasia 90 na 6 marca 2017 @ 22:14

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam Kasia