13,85 € brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie zabawek od zaraz w Essen 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 stycznia 2023 01:59

Fabryka z Essen potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 13,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy pakowaniu zabawek;
  • szybkie przeprowadzanie kontroli jakości;
  • manualne pakowanie produktów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • sprawność manualna;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz premie i dodatki;
  • szkolenie pracownicze;
  • pełny etat;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2023/Essen

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-zabawek-essen-2023/

ID ogłoszenia: 9163c174801d5c2