1780-2150/mc euro brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 marca 2018 21:28

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do pakowania lodów. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w Hanowerze na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Zarobki: 1780-2150 euro brutto miesięcznie w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego i doświadczenia

Obowiązki:

  • obowiązkiem będzie pakowanie – zdejmowanie z taśmy gotowego produktu i wkładanie go do opakowań kartonowych zbiorczych
  • przeprowadzanie ostatecznej kontroli jakości

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sprawne przyswajanie wiedzy
  • atutem będzie posiadanie badań z polskiego sanepidu do pracy z żywnością
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej obowiązującej od połowy marca do końca czerwca 2018
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w 2 osobowych pokojach za 220 euro miesięcznie lub 1 osobowych za 300 euro miesięcznie
  • uniform roboczy
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie lodów od marca 2018, Hanower″ na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-lodow-bez-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 3705aa6bda976465

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Hanower”

  1. renia162@buziaczek.pl na 15 marca 2018 @ 12:11

    Witam jestem zainteresowana ta praca 514242402 18 4414794

  2. Salwador na 22 marca 2018 @ 12:16

    Jestem zainteresowana 600653999

  3. Agnieszka20 na 26 marca 2018 @ 17:13

    Witam , jestem w Niemczech poszukuje pracy mogę zacząć od zaraz , to mój numer telefonu 01606648910 .