10,84/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu art. skórzanych od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Opublikowany: 18 października 2018 00:02

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie w Wolfsburgu od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Wolfsburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za przeprowadzanie skrupulatnej kontroli jakości
  • dodatkowo pakowanie produktów
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni skórzanych – portfeli, torebek, pasków itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • uczciwość
  • punktualność

Zapewniamy:

  • na miejscu zakwaterowanie w cenie 150 euro na miesiąc plus media
  • wysokie zarobki
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu na miejsce
  • dodatek finansowy na pokrycie kosztów zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: Pakowacz galanterii skórzanej 10/18

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 3235bc64c354de24