1650-1850 euro brutto/mc + dodatki

Praca Niemcy bez znajomości języka Stuttgart na magazynie RTV 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 03:05

Aktualna praca w Niemczech na magazynie ze sprzętem RTV przy zbieraniu zamówień. Oferta 2017 do podjęcia od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Termin: od zaraz
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie plus różnego rodzaju dodatki i premie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony na magazynie ze sprzętem RTV – telewizorami, głośnikami, odtwarzaczami, itp.
  • zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego na palety
  • przewóz palet wózkiem ręcznym paletowym wspomaganym ręcznie

Wymagania:

  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu
  • wysokie zmotywowanie
  • zdyscyplinowanie
  • dobre zorganizowanie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wyrabianie się z terminami

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki a z dodatkami zmianowymi miesięcznie pensję w wysokości ok. 1850 euro brutto
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • szkolenie pracownicze z zakresu korzystania z wózków widłowych
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery oraz wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem w tytule: „magazyn-RTV-rekrutacja-uzupelniajaca/01/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 111588d12e546b2f

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka Stuttgart na magazynie RTV 2018”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy kontakt tel.+48666084577