od 12,85 € brutto/h

Praca Niemcy dla par bez języka pakowanie galanterii skórzanej od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2022 00:46

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Wolfsburgu przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w środowisko monitorowanym;
  • zadaniem będzie kontrolowanie jakości produktów;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem galanterii skórzanej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdyscyplinowanie;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedziane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę na czas;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy relokacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 200 – 250 € na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 86962f66650d9736