8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy dla par bez języka przy pakowaniu owoców od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Rostock
  • Opublikowany: 31 marca 2015 02:02

Sortownia owoców z miasta Rostock szuka od zaraz par bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy pakowaniu i sortowaniu spożywczym. Zapewniamy dobre warunki zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– sortowanie owoców oraz ich późniejsze pakowanie
– dbanie o to, aby delikatne owoce znalazły się w specjalnej osłonce
– układanie towaru w skrzynkach i przygotowanie zamówień do dalszej wysyłki
– kontrolowanie, aby zamówienia się nie pomieszały

Wymagania:
– spostrzegawczość, szybkość, dokładność
– sprawne dłonie
– zorganizowanie, odpowiedzialność
– dobra pamięć
– samodzielne wykonywanie zadań
– konieczność wypracowania norm dziennych
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– przyjechanie do Poznania w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej (na własny koszt)

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie dla par
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: zuver@consultant.com z tytułem: Sortowanie i pakowanie owoców egzotycznych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-pakowanie-i-sortowanie-owocow-w-rostock-bez-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 4445519cf5801879

8 komentarzy na “Praca Niemcy dla par bez języka przy pakowaniu owoców od zaraz Rostock”

  1. Witam jestem chętny jestem co prawda na rencie ale to ze względu że nie mogę wykonywać swojego zawodu Zawodowego Kierowcy jestem silnym i porządnym pracownikiem.Pozdrawiam.

  2. Witam jestem chętny jestem co prawda na rencie ale to ze względu że nie mogę wykonywać swojego zawodu Zawodowego Kierowcy jestem silnym i porządnym pracownikiem.Pozdrawiam. tel.505275444

  3. Sortowanie i Pakowanie owoców w Rostock na 1 maja 2015 @ 20:22

    Witamy, jestesmy parą 30 i 35 lat Jestesny zainteresowani oferta pracy przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Prosimy o kontakt 731184041lub 535442576 Pozdrawiamy 😉

  4. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  5. Daniel Jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj num kon+48-78423-371mam średnie wykształcenia i uprawnienia na wuzek z poważaniem

  6. Witamy jesteśmy małżeństwem 36,39 lat jesteśmy gotowi podjąć prace w waszej firmie mamy średnie wykształcenie proszę o kontakt +48 501743076.

  7. Witam . Jestem zainteresowany. Posiadam doswiadczenie zwiazana z ta branza. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz na kase fiskalna .
    prosze o kontakt 883137423

  8. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy przedstawioną w ogłoszeniu proszę o kontakt 501-374-699