od 13,00 € brutto/h

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka pakowanie pralinek od zaraz w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 lutego 2022 01:20

Fabryka z Essen szuka od zaraz par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym wkładaniem pralinek do plastikowych wytłoczek.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • solidne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • płatny urlop;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pomoc na miejscu i wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Essen 02/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-pralinek-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 26661f8104675bb0