2300 - 2700 € brutto/mc

Praca Niemcy dla par od zaraz na produkcji detergentów bez języka w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 października 2021 01:33

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca przy produkcji detergentów;
  • praca zmianowa;
  • kontrolowanie jakości, samodzielne obsługiwanie urządzeń, wykładanie pustych opakowań;
  • pracownik będzie również napełniał opakowania produktem oraz pakował je, naklejał etykiety itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie w języku polskim;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 5886172488fbc0de