1350 euro brutto/mc

Praca Niemcy dla par w Bonn na produkcji opakowań bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bonn
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 października 2015 02:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie od zaraz w Bonn dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień klientów na opakowania z nadrukami lub w niestandardowych wymiarach
  • kontrolowanie jakości produkcji
  • poprawianie błędów produkcyjnych
  • składanie
  • sklejanie
  • pakowanie gotowych i poprawnych wersji

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duża punktualność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdolności manualne
  • szybkość
  • zwinność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • bezproblemowy kontakt z polskim konsultantem
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • wprowadzenie w obowiązki
  • pomoc na miejscu w dopełnieniu formalności i zaaklimatyzowaniu się
  • praca na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość przejścia na stałą umowę o pracę

Aplikacja:
osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja opakowań kartonowych, Bonn”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bonn-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-produkcja-opakowan/

ID ogłoszenia: 8675616f2c761f2e

11 komentarzy na “Praca Niemcy dla par w Bonn na produkcji opakowań bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana ta praca razem z moim chlopakiem prosze o kontakt na e-mail pozdrawiam

  2. Witam jesteśmy para zainteresowani oferta pracy , na dłuższy okres współpracy . proszę o kontakt e-mail lub telefonicznie ,komórkowy 739439623. Pozdrawiam Irena-Jacek

  3. WITAM WRAZ MĘZEM JESTEMY GOTOWI DO WYJAZDU OD ZARAZ POSIADAMY OBYDWOJE PRAWO-JAZY I WŁASNE AUTO CHCEMY WYJECHAC NA DŁUŻEJ PROSIMY O KONTAKT 726255833 aGNIESZKA I DARKE POZDAWIAMY

  4. Paulina jestem gotowa podjac prace od zaraz 721776720

  5. Jestem zainteresowana proszę o kontakt samochód posiadam od12 lat pracuję na produkcj w akordzie proszęo kontakt

  6. Natalia i Adam na 28 października 2015 @ 18:03

    Jesteśmy zainteresowani . prosimy o kontakt . oboje pracujemy na produkcji . jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz

  7. Jestem zainteresowana z moim chlopakiem podjeciem pracy niemiecki mamy kontaktowy samochod do dyspozycji niemiecki nr. Podatkowy szybcy zwinni mlodzi i sumienni prosze o kontakt
    Tel 781072347
    Wioleta.zaborniak@onet.pl

  8. Witam. Bardzo bym była zainteresowana praca na produkcji z moim chłopakiem. Oby dwoje mamy doświadczenie na produkcji. Proszę o kontakt na e-maila

  9. Witam jesteśmy parą zainteresowani ofertą , na dłuższy okres współpracy, Proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 513058210 pozdrawiam. Damian

  10. Witam, wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani wasza oferta pracy na długi okres.. proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 513058210 dziękuje i pozdrawiam

  11. Witam
    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 513-959-782 diękuję i pozdrawiam