9,20 euro brutto/h

Praca Niemcy dla par w Monachium produkcja rowerów bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:30

Pilnie zatrudnimy pracowników w fabryce na produkcji przy montażu rowerów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od styczna 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce rowerów

Lokalizacja: Monachium, Niemy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • ręczny montaż rowerów i niektórych części rowerowych których sprzedaż rusza od marca 2016
  • kontrolowanie jakości oraz wdrażanie poprawek produkcyjnych
  • inne prace zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność, odpowiedzialność
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, otwartość

Oferujemy:

  • pracę dla par
  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • praca na podstawie umowy niemieckiej
  • umowa na okres próbny trwający 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: produkcjarowerow/01/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-rowerow-bez-jezyka-dla-par-monachium/

ID ogłoszenia: 65956882d92a75d4

8 Odpowiedzi na “Praca Niemcy dla par w Monachium produkcja rowerów bez znajomości języka”

  1. jesteśmy zainteresowani ofertą pracy nasz kontakt 785-229-094 wysłaliśmy juz swoje CV

  2. maniutek1234 na 4 stycznia 2016 @ 17:25

    witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta mozemy wyjechac od zaraz mariusz i grazyna prosze o kontakt 669972576

  3. Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Chętnie podejmiemy taki rodzaj pracy. Jesteśmy całkowicie dyspozycyjni. Czekamy na Państwa odpowiedź. Proszę o kontakt na numer 727 926 645. Marek i Klaudia

  4. adamgilson111 na 6 stycznia 2016 @ 12:53

    WITAM WRAZ Z SZWAGREM BYLBYM ZAINTERESOWANY PRACA . PROSZE O KONTAKT POD ADRES E MAIL NA –

    Adam.gi@o2.pl

  5. Dobry wieczor. Jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Mozemy wyjechac od zaraz. Iwona i Sebastian. Prosze o kontakt 732903013. Pozdrawiamy.

  6. orzeszek123 na 6 stycznia 2016 @ 19:03

    witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta mozemy wyjechac od zaraz Bogdan i Aneta prosze o kontakt 517441109

  7. Witam jestesmy zainteresowani panstwa ogloszeniem jestesmy z kolega bardzo zainteresowani i mozemy wyjechac od zaraz prosze o kontakt 887795674

  8. Witam jestem zainteresowany Panstwa ofertą pracy.Jestem w trakcie nauki jezyka niemieckiego,mam 15 letnie potwierdzone uprawnieniami doświadczenie w pracy na produkcji.Jestem gotowy przyjac prace na oferowanym stanowisku, czekam na kontakt od Panstwa pozdrawiam.Tomasz Popczynski tel.607 586 188. Lubie nowe wyzwania poznawanie nowych ludzi interesuje sie sportem bez nałogów

    tp71@op.pl