11 euro brutto/h

Praca Niemcy Mannheim od zaraz pakowanie wędlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Mannheim
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 00:52

Oferujemy możliwość zatrudnienia w przetwórni mięsnej Mannheim dla Polaków na produkcji przy pakowaniu wędlin. Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Mannheim, Niemcy
Termin: od zaraz
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych, takich jak: krajalnica, waga, taśma
  • ręczne ważenie oraz pakowanie plastrów wędlin

Wymagania:

  • pracowitość, energiczność, zapał
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • uczciwość, pracowitość
  • szybkość w uczeniu się
  • zdolności adaptacyjne
  • aktualne badania wykonane przez sanepid do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie za 150 euro miesięcznie lub w lepszych warunkach za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Pakowanie wędlin w przetwórni mięsnej, Mannheim, 2016″

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-mannheim/

ID ogłoszenia: 16957dd925b0f1b2

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy Mannheim od zaraz pakowanie wędlin bez znajomości języka”

  1. jestem zainteresowana pracą

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany praca

  3. Witam jestem zainteresowana praca pakowanie wedlin moj numer 724343339