1750 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy na produkcji dań gotowych dla par bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:55

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych (hamburgerów, pizz czy tortilli). Zatrudnienie w Dortmundzie dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona obejmie stanowisko produkcyjne, przy taśmie. Do zadań należeć będzie układanie składników na pizze lub składanie hamburgerów a także zawijanie tortilli i wkładanie parówek do bułki typu „hot-dog”. Inne zadania zlecone mogą polegać na przygotowaniu dodatków oraz sosów, kontroli jakości i pakowaniu. Praca na hali produkcyjnej przy temperaturze ok. 2-4 stopnie Celsjusza.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • dokładność
  • umiejętność pracy na podstawie zasad BHP
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • umiejętność do pracy w grupie
  • wydajność, efektywność, zorganizowanie
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz dla par
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • pomoc na miejscu przy formalnościach
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-dortmund/

ID ogłoszenia: 86357419a7edeab2

ilość wszystkich wyświetleń: 756, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy na produkcji dań gotowych dla par bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą (3 osoby). Proszę o kontakt. Możliwość wyjazdu od zaraz. +48 698 291 865

  2. kwa47@o2.pl na 24 maja 2016 @ 18:07

    Witam jestesmy zainteresowani oferta wraz z dziewczyna pracy fizycznej sie nie boimy. Mamy doświadczenie pracy na produkcji. Proszę o kontakt pod nr Tel. 570-916-029.

  3. Adrian12 na 25 maja 2016 @ 09:36

    Proszę o kontakt wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. nr tele: 731287413 poczta e_mail; adrianfornal@op.pl