€ 11,84 - 14,84/h brutto

Praca Niemcy od stycznia 2018 przy pakowaniu lodów bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 22:46

Praca w Niemczech od stycznia 2018 przy pakowaniu lodów oraz deserów lodowych. Zatrudnienie na produkcji we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2018

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie ostatecznej – wizualnej kontroli jakości, a także pakowanie gotowych wyrobów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zgłaszanie usterek (jeżeli takowe wystąpią)
  • praca wykonywana będzie na hali produkcyjnej w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dostępność od stycznia 2018
  • schludność, rzetelność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do wykonywania pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na podstawie legalnej, umowy od stycznia 2018
  • uniform służbowy do pracy przy niskich temperaturach
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim
  • zamieszkanie płatne w cenie 250 euro za pokój samodzielny oraz 2 osobowy 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie lodów Frankfurt 2018, imię i nazwisko” należy przesłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2018-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9585a29981643d0c