od 1500 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz bez języka na produkcji herbat Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: przynajmniej 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 03:15

Atrakcyjne zatrudnienie w Düsseldorfie na produkcji herbat owocowo-ziołowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1500 euro brutto miesięcznie przez okres próbny 3 miesięczny, później stawka wzrasta do 1600 euro brutto/mc

Umowa: pierwsza na czas próbny 3 miesięczny z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w dużej fabryce różnorodnych herbat przygotowywanych z suszu. Obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, łączenie składników, kontrola jakości, pakowanie czy też zdejmowanie z taśmy gotowych opakowań.
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego związanych z procesem produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość do wdrażania się w nowe obowiązki
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • regularne i terminowe wypłacanie pensji
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • dla najlepszych możliwość podpisania stałej umowy o pracę
  • zorganizowane zakwaterowanie w Düsseldorfie odpłatnie, koszt jaki ponosi pracownik to ok. 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja herbatek, Düsseldorf″

W wiadomości prosimy załączyć CV, aktualne zdjęcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 123565b3f0dd9ee3

ilość wszystkich wyświetleń: 2411, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Praca Niemcy od zaraz bez języka na produkcji herbat Düsseldorf”

  1. Dzien dobry,
    Przeslalam na wasz E-mail moje CV.
    Jestem naprawde bardzo zainteresowaa waza oferta pracy i zalezy mi bardzo na pracy.
    Z jez. niemieckim nie mam problemu , Jestem odpowiedzialna i zreczna manualnie. Pracowalam juz jako pakowaczka w niemieckiej firmiew Hamburgu.
    Byla bym zadowolona ze wspolnej wspolpacy.
    Bardzo prosze o kontakt …tel:724264968
    e-mail: teqila72@wp.pl

    Dziekuje i pozdrawiam Aldona Yahyaoui

  2. stokrotka na 1 grudnia 2015 @ 11:59

    Witam panstwa jestesmy para i jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz wlasnym autem.Prosimy o kontakt jak ogloszenie aktualne 732792246.Pozdrawiamy

  3. Iwona Muchai na 1 grudnia 2015 @ 19:47

    Witam jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt 791909754

  4. yahyaoui72 na 1 grudnia 2015 @ 23:00

    Bardzo prosze o odpowiedz , Naprawde zalezy mi na tej pracy , tym bardzej ze pracowalam juz przy tasmach na produkcji jako pakowaczka w firmie znajdujacej sie w Hamburgu. Pozdrawiam Aldona Yahyaoui

  5. klaudiaNadia na 2 grudnia 2015 @ 08:50

    Witam jestem zainteresowany pracą . Proszę o kontakt 790850032

  6. Dzien dobry. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy! Nie mam żadnych złych nawyków
    gotowa do wjazdu od zaraz bardzo proszę o kontakt 511318519 lub e-mail vovchak1@gmail.com.

  7. katarzyna.justyna na 10 grudnia 2015 @ 13:45

    Witam. Z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane waszą ofertą pracy,posiadamy własny samochód i chęć pracy od zaraz.
    CV wysłałam drogą mailową.
    Proszę o kontakt:
    tel. 795 043 790
    e-mail. justynka115l@gmail.com
    Pozdrawiam.