9,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji koncentratów pomidorowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 02:08

Producent przecierów pomidorowych ze Stuttgartu od zaraz zatrudni Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na produkcji z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji koncentratów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Prace produkcyjne polegające na przetwarzaniu pomidorów do produkcji różnego rodzaju koncentratów, keczupów oraz soków. Zadania rozdzielane będą na zasadzie aktualnego zapotrzebowania na dane stanowisko. Pracownik odpowiadać będzie za ustawianie maszyn produkcyjnych, sortowanie warzyw, sporządzanie odpowiednich mieszanek, pakowanie a także kontrolę jakości.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • punktualność, zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wytrzymałość fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
  • uczciwe wynagrodzenie
  • płatne miejsce zamieszkania
  • skrupulatne szkolenie wprowadzające
  • możliwość przedłużenia trwania umowy dla pracowników najlepiej wywiązujących się z powierzonych obowiązków

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz zdjęcia i opisu własnej osoby na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji koncentratu, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-koncentratu-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 26567037af8b4c5

ilość wszystkich wyświetleń: 2236, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji koncentratów pomidorowych”

  1. kowalski maciej na 17 grudnia 2015 @ 11:35

    Jestem zainteresowany każą pracą na produkcji w każdej chwili jestem dyspozycyjny proszę o numer kontaktowy albo proszę dzwonić pod numer 695 474 919