10,13

Praca Niemcy od zaraz na magazynie operator wózka widłowego, Röthlein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Schweinfurt
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 14 maja 2018 01:57

W miejscowości Röthlein do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie przy obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania.

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego 10,13€ + 7 – 15€ diety

Miejsce pracy: Niemcy, Schwebheim, Röthlein

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• Obsługa wózka widłowego czołowego lub bocznego wysokiego składowania,
• Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki,
• Przestrzeganie zasad BHP.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:
• Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
• Masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
• Znasz język niemiecki – mile widziane,
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:
• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową 10,13€ oraz dietę 7 – 15€ za każdy przepracowany dzień (w zależności od znajomości j. niemieckiego).
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację na adres logistyka@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

ID ogłoszenia: 305af439c6a4b6c

ilość wszystkich wyświetleń: 805, dzisiaj: 1