12,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:33

Oferujemy aktualną pracę w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej z Berlina. Zatrudnienie od zaraz dla dwóch Polaków również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • kompletowanie produktów na podstawie zamówienia złożonego drogą elektroniczną
  • pakowanie zamówień
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • dbanie o porządek w dokumentacji
  • zadnia porządkowe
  • cyklicznie inwentaryzacje

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • zmotywowanie
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • samodzielność
  • chęć do rozwoju
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • opieka rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę waz z uwzględnieniem pracy na okres próbny
  • dla pracowników najrzetelniej wywiązujących się z zadań możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • przejazdy lokalne pomiędzy pracą a mieszkaniem

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Magazyn z obuwiem sportowym – imię i nazwisko” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zgłoszenie z załączeniem CV na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 881598a13c307d14