12,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz produkcja kartonów i opakowań w Bad Bentheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: okolice Bad Bentheim
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesięcy; z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 23 października 2021 01:20

Od zaraz w Bad Bentheim z minimum podstawową znajomością języka propozycja pracy w Niemczech przy produkcji kartonów i opakowań. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji ( k/m ) – produkcja kartonów i opakowań

Miejsce pracy: okolice Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

– Konfiguracja i obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych
– Produkcja tektury falistej i kartonów
– Planowanie i kontrola procesów produkcji
– Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji

Oferujemy:

– Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
– Umowę na warunkach niemieckich
– Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
– Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto/h
– Komfortowe zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych
– Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

– Gotowość do pracy 3-zmianowej
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego
– Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
– Zdolności techniczne
– Umiejętność obsługi maszyn
– Dyspozycyjność, chęć do nauki
– Mile widziane prawo jazdy

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

ID ogłoszenia: 23161702bb6733d9

ilość wszystkich wyświetleń: 37, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ConceptPlus
  • Zarejestrowany od: 19 stycznia 2018

Inne przedmioty dodane przez ConceptPlus

Ostatnie przedmioty dodane przez ConceptPlus »