1750/mc brutto

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu bakalii bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2018 22:54

Oferujemy zatrudnienie w Dreźnie przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne przygotowywanie mieszanek i pakowanie
  • praca polega również na obsługę, myciu i konserwacji maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz do końca bieżącego roku
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • uczciwość, sumienność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszt miesięczny od osoby to 250 euro
  • pracę od zaraz w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pracę do końca roku 2018

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: Bakalie-Drezno 09/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 8835b98ffff6be18