1850-2050/mc euro brutto

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 marca 2018 21:59

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Oferta z fabryki w Kolonii dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Pensja: 1850 na początek a później 2050 na miesiąc euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Opis zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o odpowiednią jakość produktów oraz ich pakowanie do plastikowych wytłoczek
  • zadania będą wykonywane w szybkim tempie

Wymagania:

  • zdolność do pracy zespołowej, bezkonfliktowość
  • zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sumienność, odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatne ubezpieczenie medyczne, darmowy kurs języka niemieckiego dla osób które podejmą stałą pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Pakowanie ciastek kruchych, Kolonia 03/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7465ab7cef003c61

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowany

  2. Agnieszka20 na 26 marca 2018 @ 17:17

    Witam proszę o kontakt w sprawie pracy aktualnie jestem już w Niemczech więc mogę zacząć od zaraz , 01606648910.