1780 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu pralin bez znajomości języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lubeka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 00:36

Propozycja zatrudnienia w manufakturze słodyczy z Lubeki przy pakowaniu czekoladek. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz pralin

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Lokalizacja: Lubeka, Niemcy

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości pralinek i ręczne pakowanie ich do tacek
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie w zadania
  • dostępność od zaraz
  • niezawodność, wydajność, sumienność
  • możliwość przejścia badań do pracy z żywnością w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płacenie podatków oraz opłacanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres podany poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-lubeka/

ID ogłoszenia: 25259a2b480de35c