11,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu wafelków bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 1 października 2018 00:46

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bremen na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisku: Pakowacz ciasteczek i wafelków

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • prosta praca w zakładzie produkcyjnym, polegająca na pakowaniu ciastek i wafelków

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy a także środki ochronne
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • przeszkolenie pracownicze prowadzone w języku polskim
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV a także LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wafelkow-od-zaraz-bremen-2018/

ID ogłoszenia: 2525bb0b13c96e0b