8,50 brutto

Praca Niemcy produkcja pakowanie zabawek bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2014 03:40

Producent zabawek z Monachium zatrudni 4 osoby do pracy w Niemczech na produkcji zabawek przy pakowaniu i montażu bez znajomości języka. Aktualna oferta dla Polaków na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 8,50 brutto za godzinę

Zadania:
- praca przy taśmie montażowej zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych
- kontrola jakości oraz wizualna
- pakowanie gotowych zabawek do kartonów

Wymagania:
- dokładność, szybkość, dobry wzrok
- gotowość do pracy na zmiany poranne
- umiejętność pracy w grupie
- doświadczenie i znajomość języka mile widziane

Oferujemy:
- płatne zakwaterowanie w hotelu (koszt 180 euro za miesiąc)
- wsparcie przy wszelkich formalnościach w Niemczech
- pracę w nowoczesnym zakładzie, w przyjemnej atmosferze

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres:

ogłoszenie @ wygasło

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi pracownikami.

ID ogłoszenia: 49053dc3fc7bd955

ilość wszystkich wyświetleń: 4398, dzisiaj: 2

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy produkcja pakowanie zabawek bez znajomości języka Monachium”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANA I CHĘTNA DO PRACY PROSZĘ DZWONIĆ TEL 726 91 42 37

  2. witam jestem zainteresowana pracą 501622645

  3. daniel 42 l Jestem zainteresowany waszą ofertą,mam średnie wykształcenie i uprawniane na wózek widłowy mój nr kom +48-781-423-371.Z poważaniuem.