do ustalenia

Praca Niemcy przy pakowaniu karmy bez znajomości języka Wolfsburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:03

Oferujemy od zaraz z Wolfsburga dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu karmy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Wolfsburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zajmowanie się pakowaniem karmy
- kontrolowanie jakości wyrobów
- sprawdzanie odpowiedniej wagi produktów
- poprawianie błędów
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- zgłaszanie o zaistniałych błędach

Wymagania:
- szybkie wykonywanie zadań
- staranność, dokładność
- dbanie o dobry efekt końcowy
- znajomość zasad BHP
- przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
- systematyczność, punktualność, zaangażowanie
- obowiązkowe podejście do zadań

Oferujemy:
- wsparcie polskiego koordynatora zmiany
- zakwaterowanie na miejscu (płatne)
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- transport wewnętrzny
- po wygaśnięciu umowy możliwość przedłużenia pracy bezpośrednio u pracodawcy
- przy długim stażu zapewniamy podwyżki i awanse

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tytułem: Niemcy praca bez języka pakowanie karmy, Wolfsburg.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-karmy-dla-zwierzat-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 164554a7cefd4141

12 Odpowiedzi na “Praca Niemcy przy pakowaniu karmy bez znajomości języka Wolfsburg od zaraz”

  1. witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy na tym stanowisku proszę o kontakt 605504996

  2. Patryk Zawistowski na 7 maja 2015 @ 15:45

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 791 017 666 Patryk.

  3. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  4. Krzysztof na 10 maja 2015 @ 18:46

    Jestem zainteresowany ofertą pracy-bardzo proszę o kontakt 572-199-426

  5. Jestem zainteresowana tą ofertą tak jak i moja koleżanka i partner pracowaliśmy już na produkcji w Niemczech przy pakowaniu karmy dla psów i kotów proszę o kontakt 694347320

  6. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt; 667157538

  7. Małgorzata na 14 maja 2015 @ 14:12

    Witam . Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem . Oboje mamy po 19 lat i jesteśmy bardzo sumienni , wytrwali i gotowi do podjęcia pracy fizycznej . Wiemy ze może być ciężko . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt . Numer tel . 883 014 846 . :)
    Z góry dziękujemy . :D

  8. Kamikadze91 na 15 maja 2015 @ 12:26

    Dzień dobry z kolegą był bym zainteresowany podjęciem pracy w pańskiej firmie. Oto nasze numery kom 798028960 i 509610695 i email kamil.kolek91@onet.pl możemy zacząć od zaraz prosimy o kontakt. Z góry dziękuję.

  9. Witam.Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Ja i mój chłopak jako pracownik przy pakowaniu…nawet na dłuższy okres ok 6 miesięcy ….Proszę o kontakt +4915218401973 lub 781584824 . Pozdrawiam.

  10. Krzysztof na 15 maja 2015 @ 18:24

    Dzień dobry jestem 20-to latkiem bez nałogów-zainteresowała mnie państwa oferta. Bardzo proszę o kontakt 519 494 194

  11. Jestem zainteresowany. Posiadam prawo jazdy kategoria B. Mam uprawnienia na wózki widłowe . Kurs kasa fiskalna. Mój numer 883137423.

  12. Daniel jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie mam średnie wykształcenie i uprawnienia na wuzek muj num kom+48-781-413-371z poqazaniem