8,19 euro/h brutto

Praca Niemcy w Berlinie bez języka na produkcji spożywczej do stycznia 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: do stycznia 2015 roku
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 01:23

Szukamy 6 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Berlina od zaraz do stycznia 2015 roku na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów. Zatrudnienie dla kandydatów bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto

Zadania:
Praca odbywa się w pozycji stojącej przy taśmie, przy której zatrudniony będzie zajmować się pakowaniem produktów. Pracownik jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg produkcyjny.

Wymagania:
– możliwość natychmiastowego wyjazdu do Berlina
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego jest konieczne
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– przyjazd samochodem mile widziany
– wytrzymałość fizyczna
– zdrowy kręgosłup

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania w cenie od 150 do 200 euro za miesiąc
– na miejscu obecność polskiego opiekuna
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– zmiany nocne dodatkowo płatne +0,81 euro/h brutto do podstawy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: einfach-losungen@germanymail.com w tytule proszę wpisać: produkcja cukiernicza Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-cukiernicza-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-berlin-pilne/

ID ogłoszenia: 787545fd94a847e5

3 komentarze na “Praca Niemcy w Berlinie bez języka na produkcji spożywczej do stycznia 2015”

  1. jestem zainteresowana,mam książeczkę sanepid.doświadczenie przy taśmie przy produkcii ciastek w Polsce.praca fizyczna Niemcy tel.+48 663 498 832

  2. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:44

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą czy bedzie ona aktualna na lipiec?

  3. Witam jesli ta oferta jest jeszcze aktualna to prosze o kontak telefoniczny lub email pracowalem przy tasmach produkcyjnych w niemczech wiec doswiadczenie mam i znajomosc jezyka angielskiego komunikatywnie 693914192