12,85 € brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 9 marca 2021 00:44

Aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce na terenie Bremen przy pakowaniu wafelków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie wafelków i ciastek;
  • praca zgodnie z zasadami BHP oraz w specjalnym stroju.

Wymagania:

  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zdyscyplinowanie;
  • dobre zdrowie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • na miejscu zakwaterowanie w cenie 120 € na mc;
  • pracę na 3 zmiany;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przekazywanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-wafelkow-bez-jezyka-w-bremen/

ID ogłoszenia: 2156046309a5815f