8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy w Köln dla par bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 maja 2015 01:07

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej dań mrożonych. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: Produkcja/06/15

Zadania:
– mieszanie i przygotowanie składników zgodnie z recepturą producenta
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych (po przeszkoleniu)
– kontrolowanie jakości wyrobów
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pakowanie gotowych dań schodzących z taśmy produkcyjnej

Wymagania:
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dbanie o higienę osobistą
– chęć nauki nowych rzeczy
– możliwość podjęcia 3 dniowego szkolenia (bezpłatne)
– natychmiastowy wyjazd do Niemiec
– obowiązkowe podejście do zadań
– dynamiczne tempo pracy
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
– pracę na niemieckich zasadach
– zatrudnienie na 3 miesiące
– zdobycie nowego doświadczenia
– awanse dla najlepszych pracowników
– wsparcie polskiego opiekuna
– dobre wynagrodzenie
– premie za dobrze wykonaną pracę
– zakwaterowanie w cenie 245 euro za miesiąc

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com z tematem: Produkcja/06/15

ID ogłoszenia: 9695553c66c9b1de

20 komentarzy na “Praca Niemcy w Köln dla par bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz”

  1. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany waszą propozycją pracy jestem gotowy zacząć pracę od zaraz.Proszę o kontakt na e-maila,wiślijcie mi państwo numer telefonu to napewno zadzwonię.
    Pozdrawiam Michal

  2. Agnieszka Czortek na 14 maja 2015 @ 11:48

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą . prace możemy zacząć od zaraz mamy własny samochód.Proszę o kontakt 605 516 293

  3. sandra94 na 14 maja 2015 @ 13:36

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy pracowici i chętni do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt ; 519 675 134.

  4. Witam. Jestem zainteresowany pracą, którą Państwo oferują. Jestem osobą spełniającą wszystkie powyższe wymogi oraz znającą biegle niemiecki w mowie i piśmie. Proszę o kontakt pod numer 500 264 989. Pozdrawaim

  5. Witam,

    razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą. Możemy wyjechać w jak najszybszym terminie .
    Proszę o kontakt
    Telefon kontaktowy 667252199

  6. cieslak71 na 15 maja 2015 @ 13:17

    Witam Jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną ofertą pracy prace możemy zacząć od zaraz mieszkamy w bonn do koloni MAMY blisko mój numer telefonu +4915218035757 lub 790-843-492 Pozdrawiam Dariusz i Paulina wiek 21l

  7. Marek Olszewski na 16 maja 2015 @ 14:52

    Witam wraz z przyjaciólka jesteśmy zainteresowani ofertą . prace możemy zacząć od zaraz mamy własny samochód.Proszę o kontakt +420 702 866 448

  8. Dzień Dobry byli byśmy bardzo zainteresowaniu z moją partnerką wyjazdem dołanczam CV na meila i liczę na szybką odpowiedz z waszej strony Pozdrawiamy Michał z Anetą

  9. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną Waszą ofertą pracy, proszę o kontakt przez e-maila.
    z góry dziękuję i pozdrawiam

  10. Jesteśmy zainteresowani,prosze o kontakt, tel 726061042.

  11. Krzysiek na 19 maja 2015 @ 15:12

    Witam. Jestem wraz z dziewczyna zainteresowany Panstwa oferta. Prosze o kontakt pod numerem tel 781 164 392

  12. Witam jestem zainteresowana praca u panstwa…prosze o kontakt 669004641

  13. Witam Państwa.
    wraz z chlopakiem i kolezanka jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy.
    Jestesmy gotowi podjad prace od zaraz.
    mozliwosc dojechania wlasnym transportem.
    Prosze o odpowiedz droga e-mail’owa i podanie nr kontaktowego.
    Z gory dziekujemy za odpowiedz.
    pozdrawiamy.

  14. Witam 😉
    Jestem zainteresowana ofertą pracy , mogę zacząć od zaraz
    Proszę o kontakt pod nr tel;015163590808

  15. kazimierz grzadziel na 23 maja 2015 @ 15:49

    razem z szwagrem jesteśmy zainteresowani państwa oferta prosimy mamy doświadczenie w pakowaniu prosimy o kontakt 609233929

    Odpowiedz

  16. Witam,
    razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, możemy zacząć od czerwca 795219754. Dojeżdżamy własnym transportem.

  17. Adrian i Asia na 1 czerwca 2015 @ 14:34

    Witam jestesmy para ktora szybko sie uczy i szuka pracy.

    Kontakt 698356136

  18. Witam wraz z moją dzieczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Proszę o kontakt na podany email lub nr tel. 507-141-466. Pozdrawiam