do ustalenia

Praca Norwegia bez języka na produkcji spożywczej od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 8 września 2014 23:02

Firma zajmująca się produkcją spożywczą zatrudni od zaraz 4 Polaków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Drammen na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się w zakładzie
– kontrolowanie jakości produktów
– transport wewnętrzny towarów
– układanie gotowych produktów na palety
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– wytrzymałość fizyczna
– witalność, energia
– umiejętność zarządzania czasem
– doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane
– zaangażowanie podczas wykonywania zlecanych zadań

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– wprowadzenie w system firmy
– przeszkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– dobrze płatną pracę
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV w języku angielskim na maila: post@rekrutteringshusetmork.no w tytule proszę wpisać: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-spozywcza-praca-w-norwegii-drammen-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 201540dfff2dde2a

1 odpowiedź na “Praca Norwegia bez języka na produkcji spożywczej od zaraz Drammen”

  1. witam czy oferta jest jeszcze aktualna jezeli tak to jestem szalenie zainteresowana oto mój nr 46620639