173 NOK/h brutto

Praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 00:18

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Start: od zaraz

Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych do cięcia oraz wykonywania wydruków
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • samodzielne składanie, sklejanie, cięcie i pakowanie

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy albo posiadanie wykształcenia poligraficznego
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę zgodną z norweskimi standardami
  • odprowadzanie podatków
  • opłacanie składek
  • prace na 3 miesiące poprzez agencję pośrednictwa a dla najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • przez pierwsze 3 miesiące możliwość korzystania z zakwaterowania w cenie 2500 NOK miesięcznie, później przy przedłużeniu pracownik sam musi zorganizować sobie lokum

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez dostępny poniżej formularz, koniecznie z oznaczeniem opcji:

„Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9385a929e4d3e61e

ilość wszystkich wyświetleń: 1714, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz Oslo”

  1. 509189132 na 27 marca 2018 @ 19:16

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt 509189132