158/h NOK brutto

Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Oslo 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 25 marca 2019 02:17

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów oraz deserów mrożonych. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla Polaków bez znajomości języka do czerwca 2019.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wakaty: 6

Zarobki: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce spożywczej w Oslo przy kontroli jakości produktów, pakowaniu i magazynowaniu
  • obowiązki wykonywane są w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia odpowiedni strój

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • posiadanie aktualnej książeczki z badaniami wykonanymi w sanepidzie do pracy z żywnością
  • przestrzeganie zasad BHP
  • brak sztucznych włosów, paznokci czy rzęs
  • dobra kondycyjna fizyczna
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • pracę do końca czerwca 2019
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3800 NOK miesięcznie