166 NOK/h

Praca Norwegia dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Oslo 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 2 marca 2020 02:08

Propozycja tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2020 dla par w Oslo od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Start: od zaraz

Umowa: tymczasowa

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik samodzielnie przygotowuje sobie miejsce pracy, dba o jakość wykonania i produktów
  • obowiązkiem będzie składanie opakowań i pakowanie kawy w zestawy promocyjne

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • pełna punktualność
  • samodzielność, zdyscyplinowanie
  • zręczność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę pracodawcy
  • umiejętność utrzymywania porządku
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Norwegii
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 3500 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK za pokój 2 osobowy dla par
  • pomoc przy relokacji
  • umowę norweską na 3 miesiące
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-kawy-od-zaraz-w-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 3905e5a4b32e322a

6 komentarzy na “Praca Norwegia dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Oslo 2020”

  1. Karolina97norge na 4 marca 2020 @ 09:32

    Jestem zainteresowana.
    Moj numer 605936474

  2. Joanna345 na 6 marca 2020 @ 11:47

    Jesteśmy zainteresowani pracą w parze,proszę o odpowiedź.

  3. Jestem zainteresowany, przesłałem wiadomość na adres e-mail.

  4. Joanna1996 na 11 marca 2020 @ 12:19

    Witamy ja i moja partnerka jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w państwa firmie +4915171337740 pozdrawiamy oraz czekamy na kontaktv

  5. Joanna1996 na 11 marca 2020 @ 12:20

    Witamy ja i moja partnerka jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w państwa firmie +4915171337740 pozdrawiamy oraz czekamy na kontakt

  6. Witam, Razem z Partnerem jesteśmy zainteresowani. Wysłałam e-mail. Pozdrawiam, Monika