160-180 NOK brutto/h

Praca Norwegia od stycznia 2016 bez języka na produkcji kosmetyków Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Baerum
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2016
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 02:22

Oferujemy pracę w Norwegii od stycznia 2016 na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Baerum bez znajomości języka przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Baerum

Wynagrodzenie: 160-180 NOK brutto/h – stawka zależna od posiadanych kwalifikacji/zdolności

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • kontrolowanie jakości produktów – sprawdzanie konsystencji, szczelności zamknięć, opakowań, odpowiednich oznaczeń
  • pakowanie gotowych kosmetyków w pudełka, paletowanie oraz wstępne magazynowanie
  • przed świętami pakowanie w pudełka świąteczne
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w trybie zmianowym – także zmiany nocne
  • bezkonfliktowość, umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • posiadanie odpowiedniego doświadczenia związanego z pracę na magazynie przy zbieraniu zamówień lub na produkcji przy pakowaniu

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz dodatki na mieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie stałej umowy o pracę na warunkach norweskich – początkowo konieczność pracy na umowie próbnej
  • miejsce zakwaterowania w cenie 4000 NOK miesięcznie – kwota ta, będzie odciągana raz w miesiącu z wypłaty
  • praca w młodym i ambitnym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/063/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-produkcji-kosmetykow-baerum-01-2016/

ID ogłoszenia: 60656682c432fe3b