168,20 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz dla par na magazynie bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:50

Pilnie szukamy osób do pracy w Norwegii na magazynie sklepu internetowego. Ogłoszenie z Drammen do podjęcia od zaraz dla par. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Drammen, Norwegia
Stawka godzinowa: 168,20 NOK brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz – luty/marzec 2017
Liczba miejsc do obsadzenia: 2 lub para

Opis zadań:

  • praca na magazynie z płytami, grami, książkami, elektroniką i gadżetami
  • kompletowanie towaru na podstawie zamówień składanych drogą elektroniczną
  • pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, sumienność
  • pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 4500 NOK od osoby miesięcznie lub w przypadku par 6000 NOK miesięcznie (od 2 osób)
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny a osoby najlepsze będą mogły podjąć stałe zatrudnienie
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: nw/010/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-sklepu-internetowego-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 63758a9de9f49484

4 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz dla par na magazynie bez znajomości języka Drammen”

  1. kasiadudek na 22 lutego 2017 @ 22:15

    Jestem zainteresowana pracą poprzez Państwa agencję. Jestem dyspozycyjna.
    Posiadam prawo jazdy kategorii B. Bez problemu porozumiewam się w języku
    angielskim. Pracowałam za granicą na produkcji, przy zbieraniu zamówień,
    sortowaniu oraz pakowaniu. Z góry dziękuję za odpowiedź. nr tel +48785776171

  2. Para zainteresowana jest ofertą,pracowaliśmy w Norwegii, mamy doświadczenie.Proszę o kontakt anna7511@wp.pl

  3. Mateo3321 na 3 marca 2017 @ 14:18

    Witam mieszkam w Bergen mam 24 lata moge podjac prace od zaraz +48 514566301
    Doswiadczenie posiadam

  4. Witam zainteresowany bym był wraz z żoną podjęciem pracy przez Państwa agencję. Posiadamy duże doświadczenie w pracy na produkcji .

    Jesteśmy sumienni gotowi do pracy w pełnym wymiarze.

    Prosił bym o kontakt.

    mail : asdasnl@gmail.com