do ustalenia

Praca Norwegia od zaraz mięsa na produkcji Oslo bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 00:24

Dam pracę w Norwegii w przetwórstwie mięsnym dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy pakowaniu produktów mięsnych.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– kontrolowanie jakości produktów
– pakowanie mięsa

Wymagania:
– znajomość i przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dla osób z wyrobionym certyfikatem HACCP
– znajomość angielskiego na bardzo dobrym poziomie
– przyjazd samochodem
– doświadczenie na produkcji mięsnej jest pożądane
– umiejętność obsługiwania maszyny Diptrek

Oferujemy:
– oferujemy kwaterę na czas trwania umowy
– zatrudnienie tymczasowe
– podpisanie umowy na norweskich warunkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń w formie CV (w języku polskim i angielskim) z dołączoną klauzula o ochronie danych na adres mailowy: biuro@hrse.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pakowanie-miesa-naerbo/

ID ogłoszenia: 753553813b4a6936

3 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz mięsa na produkcji Oslo bez znajomości języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Bez nałogów. 40 lo proszę o kontakt.513495 650.turkowska101@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy w Norwegi w przetwórstwie mięsnym
    Mój nr. kontaktowy 603718211

  3. Witam jestem zainteresowana pracą w Norwegii.Od 4 lat pracuję na produkcji w branży rybnej.Jestem sumienną osobą,posiadam zdolności manualne.Mam prawo jazdy kat.B.PROSZĘ O KONTAKT TEL.792741796 lub EMAIL ;dorota1977.32@tlen.pl. pozdrawiam