170 NOK/h brutto

Praca Norwegia przy sortowaniu odpadów/recykling bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2014 00:01

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla 4 osób na produkcji przy sortowaniu odpadów. Oferta z Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik do sortowania odpadów
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 170 NOK/h brutto

Zadania:
Pracownik jest przydzielony do pracy na produkcji i jest odpowiedzialny za prawidłowe przesortowanie odpadów ze względu na materiał i wielkość.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- osoba z łagodnym usposobieniem
- dobry wzrok
- sprawne, zwinne dłonie
- osoba odpowiedzialnie podchodząca do pracy
- zaangażowanie, pracowitość, dokładność
- chęć do pracy w większej grupie
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- podpisanie umowy za pomocą agencji
- możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne
- pomagamy przy wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych
- osobom chętnym możemy zorganizować miejsce zamieszkania w Norwegii cenie 2000-3000 NOK/mc
- tłumaczenie dokumentów (odpłatnie)
- dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com w tytule proszę umieścić: Gjenvinning 01/2014

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 września.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 81354175be53416a