do ustalenia

Praca Norwegia w Gjelleråsen na produkcji lodów bez języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Opublikowany: 28 maja 2015 00:28

Fabryka z Gjelleråsen szuka od zaraz osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na linii produkcyjnej lodów. Zatrudnienie na okres wakacyjny dla 3 osób.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Gjelleråsen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 3

Zadania:
– zajmowanie się przygotowywaniem mieszanek
– donoszenie produktów na linię produkcyjną
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– kontrolowanie jakości wyrobów
– pakowanie produktów do kartonów
– prace porządkowe po zakończonej zmianie

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne jest pożądane
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– zaplanowanie sobie wyjazdu na czerwiec
– angielski na poziomie komunikatywnym
– chęć współdziałania w grupie
– możliwość pracy po godzinach

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania w hotelu robotniczym za cenę około 5 tys. NOK za każdy miesiąc
– legalną pracę na okres 3 miesięcy
– umowa podpisana zostaję z norweskim pracodawcą
– pomagamy przy wypełnianiu formalności
– na miejscu pomoc polskojęzycznego opiekuna
– ubezpieczenie NNW

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://bit.ly/19WiKsj z zaznaczeniem: produkcja lodów 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferty-pracy-w-norwegii-na-produkcji-lodow-bez-jezyka-fabryka-w-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 22355661aefb021a

ilość wszystkich wyświetleń: 3699, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Praca Norwegia w Gjelleråsen na produkcji lodów bez języka od zaraz”

  1. trzech studentów,
    jesteśmy obecnie w Trondheim,
    mamy samochód,
    szukamy pracy wakacyjnej,
    znamy angielski,
    tel norweski 486 856 19,

    mikolajstanislawski@bluetax.pl

  2. witam, jeśli oferta jest wciąż aktualna jestem wraz z kolegą zainteresowani. mamy po 24 lata bez nałogów. Oboje pracowaliśmy już na produkcjach , ja posiadam również uprawnienia na wózki widłowe, i psychotesty na racę ponad 3 metrami.

  3. Witam Mam 25 lat. Jestem jak najbardziej zainteresowany ofertą pracy. Możliwość od zaraz czekam na e-mail