165 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Oslo na magazynie z oświetleniem bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 10 maja 2015 14:52

Magazyn z oświetleniem z Oslo poszukuje 3 pracowników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla magazyniera przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz (czerwiec)
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
- zajmowanie się wyszukiwaniem produktów na magazynie i ich pakowaniem
- przygotowywanie paczek do wysyłek
- zabezpieczanie towarów przed wysłaniem
- przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie ich na półkach
- inne prace magazynowe

Wymagania:
- możliwość wyjazdu do Norwegii na 3 miesiące
- angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
- roczne doświadczenie przy pracach magazynowych
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- zatrudnienie dla osób otwartych, kontaktowych
- umiejętność współpracowania z ludźmi
- podpisanie umowy w Szczecinie

Oferujemy:
- legalną pracę od czerwca do sierpnia
- pracę tymczasową
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- premie za pracę po godzinach
- płatne miejsce do zamieszkania
- najlepszym pracownikom zapewniamy zlecenia również z innych magazynów
- brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
- pomoc polskojęzycznego brygadzisty
- wsparcie przy wypełnianiu dokumentów
- tłumaczymy dokumenty (300-400 NOK potrącone z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider27/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-w-hurtowni-oswietlania-bez-jezyka-oslo-czerwiec-2015/

ID ogłoszenia: 151554f3448bffac

1 odpowiedź na “Praca Norwegia w Oslo na magazynie z oświetleniem bez znajomości języka”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem.Nasz przedział wiekowy to 20-26lat. Proszę o kontakt 507471952.