162 NOK/h

Praca Norwegia w przetwórni łososia bez znajomości języka od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2014 13:06

Dam pracę w Norwegii na linii produkcyjnej przy filetowaniu łososia. Oferta z Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do filetowania ryb
Lokalizacja: Norwegi, Bergen
Wynagrodzenie: 162 NOK/h

Zadania:
Do zadań pracownika należy sprawne i szybkie filetowanie łososia. Zatrudniony będzie też przydzielony do obsługiwania maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia przy filetowaniu ryb jest konieczne
– przyjazd własnym samochodem
– umiejętność pracy pod presją czasu
– szybkość, zwinność, odpowiedzialność
– dokładne wykonywanie zadań
– przestrzeganie zasad BHP
– chęć do pracy zespołowej

Oferujemy:
– oferujemy ubezpieczenie
– pomagamy znaleźć mieszkanie w jak najlepszej cenie
– konkurencyjne stawki godzinowe wypłacane terminowo
– zatrudnienie na warunkach norweskich
– miłą atmosferę
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem na maila: Petra@eterni.no

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-norwegii-w-przetworni-rybnej-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 205542686ee5ede6

ilość wszystkich wyświetleń: 4948, dzisiaj: 1