26000 SEK/mc

Praca Szwecja 2018 bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 00:22

Aktualnie poszukujemy chętnych do zbierania zamówień na magazynie hurtowni drogeryjnej z Göteborga. Od zaraz oferta pracy w Szwecji 2018 bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik magazynu kosmetycznego

Miejscowość: Göteborg

Zarobki: 26000 SEK miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na pół roku

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie w hurtowni drogeryjnej przy wsparcie polegającym na wypełnianiu codziennych obowiązków
  • kompletowanie zamówień małych – indywidualnych praz hurtowych
  • rozładunek dostaw i rozlokowywanie towarów na półki
  • wprowadzanie danych do systemu
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • zdolność do wykonywania pracy w grupie
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • zangażowanie
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • odwaga
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doskonała sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • szwedzkie warunki zatrudnienia u umowę na pół roku
  • szkolenia i rozwój
  • na miejscu zorganizowane tanie zakwaterowanie, koszt po stronie pracownika to jedyne 2500 SEK miesięcznie
  • prace w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę rezydenta Polaka
  • opcja pracy na nadgodziny
  • możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 585a6dc9c387833

2 komentarze na “Praca Szwecja 2018 bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Göteborg”

  1. Marek1975 na 17 lutego 2018 @ 09:03

    W związku z umieszczonym przez Państwa ogłoszeniem w internecie , pragnę zgłosić swoją kandydaturę do pracy na magazynie drogeryjnym . Z poważaniem Marek Banaszkiewicz.