128,60 SEK brutto/h

Praca Szwecja od stycznia 2018 bez języka na produkcji przynęt Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 02:03

Zatrudnimy od stycznia 2018 pracowników na produkcji przy montażu lub ozdabianiu woblerów. Szwecja praca w Sztokholmie dla Polaków bez znajomości języka. Na miejscu zapewniona jest pomoc w zorganizowaniu zamieszkania i dopełnieniu spraw formalnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja
Start: od stycznia 2018
Wynagrodzenie: 128,60 SEK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wymagająca dużej zręczności i spostrzegawczości praca przy montażu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna składanie woblerów z zamontowaniem kotwiczek i haków
  • niezbędna będzie kontrola jakości i ewentualne wprowadzanie poprawek produkcyjnych
  • gotowe sztuki należy odpowiednio zapakować
  • niektóre osoby mogą zostać oddelegowane do barwienia lub nanoszenia ornamentów

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • spryt
  • zwinność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • duża odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na zasadach kontaktu półrocznego
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka na miejscu
  • pomoc w znalezieniu kwatery oraz sprawach urzędowych

Aplikacja:
Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsförmedlingen AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsformedlingen@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9925830f2726223d

ilość wszystkich wyświetleń: 2803, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Szwecja od stycznia 2018 bez języka na produkcji przynęt Sztokholm”

  1. kasiaes93 na 2 grudnia 2016 @ 21:29

    Witam jestem w Szwecji od nie dawna i poszukuje pracy